Sportovní dny pro školy

Lezecký sportovní den pro školy Ostrava / Olomouc

 

Pokud Vaše škola nebo třída přemýšlí, jak vyplnit dětský den či program školního výletu, máme pro Vás nabídku lezení na umělé stěně. Lezení a šplhání je součástí tělesné výchovy a přípravy už od středověku, zdokonaluje fyzickou zdatnost i psychickou odolnost jedince a výborně pomáhá podporovat rozvoj statické rovnováhy.

O co se jedná?

Hlavním předmětem nabídky je školním třídám, družinám nebo zájmovým kroužkům připravit cca 3 hodinový program zaměřený na lezení na umělé stěně a aktivity s tím spojené. Účastníci si budou moci vše vyzkoušet pod dohledem instruktorů lezení a profesionálních lezců. Budou jim zodpovězeny jakékoli otázky, které je budou ohledně tohoto sportovního odvětví zajímat, a naučí se několik základních dovedností pro lezení na stěně, jako je oblékání se do sedáku, navazování, jištění atd.  V průběhu lezeckého dne budou probíhat drobné individuální i týmové soutěže v lezecké obratnosti.

Program lze vždy přizpůsobit počtu účastníků a požadavkům učitelů.

Jak velkým skupinám dětí je program určen?

Program lezeckého dne je určen pro skupiny dětí základních a středních škol v doprovodu pedagogů. Veškeré aktivity spojené s programem řídí instruktor agentury M-guide CZ s platnou licencí MŠMT pro lezení na umělých stěnách. Program je určen pro cca 25 účastníků (1 třída) a trvá  cca 3 hodiny.

Program je možno aplikovat od 9:00 do 12:00 - jedna skupina/třída , od 12:30 do 15:30 - další skupina/třída.

Program lze také upravit na kratší dobu (cca 1,5 hodiny).

Kde se program koná a kontakty :

OLOMOUC:  lezecká stěna Flash Wall, U panelárny 4, Olomouc (dostupnost busem č. 14) více info u manažerky stěny Barbory Stoklasové  tel:  +420 778076778  Email: info@flashbb.cz

OSTRAVA:  horostěna M-guide CZ v Ostravě - Zábřehu na ul. Volgogradská 6a v areálu sportovního gymnazia. Více info u Mgr. Michaely Dubšíkové tel: +420 737 656 044 Email: michaela.dubsikova@m-guide.cz

Cena?

OLOMOUC:

3 hodinový program, 15 – 25 osob: 250,-Kč/osoba 1,5 hodinový program,  6 – 15 osob: 200,-Kč/osoba

OSTRAVA:

3 hodinový program, 15 – 25 osob: 100,-Kč/osoba 

V ceně je zahrnut vstup na stěnu, instruktor, zajištění programu a půjčení potřebného vybavení.