Půjčovna vybavení

Jelikož nám je jasné, že kvalitní vybavení stojí spoustu peněz a nevyplatí se vše kupovat, máme pro Vás možnost půjčit si kvalitní a prověřené vybavení, které používáme na našich kurzech.

Ceny půjčovny jsou uváděny za 1 - 2 dny, 3 - 7 dní, nebo na delší časové obodbí. Při vypůjčení je třeba zaplatit i akontaci uvedenou u jednotlivé výbavy. Ta Vám bude navrácena po vrácení nepoškozeného zboží. Objednání se provádí pomocí objednávkového formuláře. Vyzvednout zboží je možno po tel. dohodě v Olomouci. Členové ČHS a klienti M-guide mají 20% slevu na půjčovné.

 


Filtrovat nabídku

 

Období
 
 
Termín
  Zobrazit pouze zboží dostupné v daném termínu
 
 
 

 


Univerzální přilba vhodná pro začátečníky, lanové parky, lezecké kurzy a na via ferraty. Vyniká jednoduchostí a nízkou váhou při zachování velké odolnosti, komfortního provedení a jednoduchého nastavování

Tendon Master 8,9 mm, 60m, zelené

Universální dvanáctihroté mačky Stalker Universal v provedení s ře mínky. Mačky jsou vhodné jak pro ledovcovou turistiku, tak do smíšeného terénu. specifikace:

Sněžnice TSL Escape 325 jsou určené pro extrémní vysokohorskou turistiku. Vázání ESPACE s rychlozapina¬telným systémem velmi usnadňuje zapínání a pevně fixuje nohu.

Cepín je standartní konstrukce určený pro vysokohorskou turistiku a horolezectví. Ideální také pro ledovec.

Kompletní set který Vám zaručí bezpečný pohyb po zajištěných cestách. Set je navíc vybaven odsedací smyčkou a karabinou HMS.