Naši partneři - TENDON

Tendon je značka kterou používá zavedený Český výrobce lan Lanex. Tento profesionální výrobce všech druhů lan, splňuje i nejpřísnější požadavky na lano a zajišťuje tak bezpečnost a pohodlí v provozování horolezectví, nebo při používání lana pro práci.Tendon je také partnerem agentury m-guide a poskytuje nám lana pro provoz naší lezecké stěny v Ostravě a pro aktivity ve skalách.
http://www.mytendon.cz/

 


MASTER

Absolutní špička v našem sortimentu. Extrémně lehká lana malých průměrů a nízké hmotnosti. Určená pro každodenní zatížení na umělých stěnách, nejnáročnější sportovní lezení a extrémní výstupy v horách. Při jejich výrobě byly použity nejnovější technologie a zkušenosti našich vývojářů. 
K impregnaci je používán TEFLON®, který je na oplet, případně i jádro lana nanášen revoluční metodou TENDON NANOTECHNOLOGY. Vybraná lana jsou pak vybavena konstrukcí opletu SBS. 
Lana Master jsme vyrobili pro všechny extrémisty a náročné uživatele.

AMBITION

Nejoblíbenější lana z naší nabídky. Výborné technické parametry, skvělý handling a všestrannost předurčují tato lana k častému použití na skalách i v horách. 
TEFLON® nanášený revoluční metodou TENDON NANOTECHNOLOGY je absolutní špičkou v impregnování lan. Vybrané modely lan jsou vybavena konstrukcí opletu SBS či Bicolour, který zvyšuje užitné vlastnosti výrobku. 
Lana Ambition jsou určena pro všechny lezce s chutí se dále zlepšovat a pro které je lezení každodenní zábavou.

TRUST

Nejodolnější lana z naší kolekce. Výborná odolnost, dlouhá životnost a velké množství pádů jsou vlastnosti, pro které jsou lana této kategorie určena pro použití v lanových centrech, horoškolách a speciálních a záchranných složkách. 
K impregnaci je používán TEFLON®, který je na oplet, případně i jádro lana nanášen revoluční metodou TENDON NANOTECHNOLOGY. 
Lana TRUST jsou určena naprostým profesionálům s požadavky na maximální bezpečnost a dlouhou životnost.