O nás

Největší radostí naší činnosti je, když pro lidi můžeme pořádat kurzy, které je posunou v pochopení přírody a sama sebe. Když si mohou odpočinout od všedních starostí. Když si vyplní pomocí našich kurzů přání anebo přijmou výzvu, jak je naším mottem. Všichni průvodci, instruktoři a další, kteří se o Vás na kurzech starají, jsou zkušení a zodpovědní a svým individuálním přistupem Vám poskytnou nejvíc, co budou moci. Radostí a odměnou nám jsou společné zážitky s Vámi. V našem týmu jsou profesionální vysokohorští průvodci, instruktoři horolezectví, skalního lezení, raftingu a lyžování pracující pro různé cestovní kanceláře a soukromé osoby.

Kurzy provádíme pro veřejnost, školy a uzavřené skupiny (přímo na míru). Je možné domluvit si i individuální doprovod na Vašich akcích.

 


Seznam instruktorů

Michael Hron


Jméno Michael Hron
E-mail miguel@m-guide.cz
Telefon +420 739 354 507
Zakladatel skupiny M-guide.
více

 


Petr Ehler


Jméno Petr Ehler
E-mail petr@m-guide.cz
Telefon +420 727 805 844
Mezi jeho zájmy patří horolezectví, vysokohorská turistika, ferraty, cyklistika, vodní turistika a lyžování. Od roku 2012 je instruktorem skalního lezení a lezení na umělých stěnách.
více

 


Václav Kubeček


Jméno Václav Kubeček
E-mail vaclav.kubecek@m-guide.cz
Telefon +420 775 194 337
Pro M-guide vede dětský lezecký kružek v Olomouci. Od roku 2014 je instruktor lezení na umělých stěnách - akreditace MŠMT.Je učitelem na základní škole a jeho největším koníčkem je horolezectví, a to jak skalní lezení, tak lezení v horách. Na skály i do hor jezdí už přes 15 let. Když nejsou podmínky na lezení, tak rá...
více

 


Jan Hrachovina


Jméno Jan Hrachovina
E-mail jan.hrachovina@m-guide.cz
Telefon +420 776 710 580
Vystudoval VŠB TU v Ostravě. Nyní je výpočtářem ve společnosti Dystiff s. r. o. v Olomouci. Mezi jeho zájmy patří horolezectví všeho druhu, běh, skialpinismus a chov horolezeckého psa. V čase, kdy mu podmínky nedovolí se svým aktivitám věnovat, se zajímá o své přátele, knihy, počítače a stavbu obytné dodávky. Od roku...
více

 


Michaela Dubšíková


Jméno Michaela Dubšíková
E-mail indy@m-guide.cz
Telefon +420 737 656 044
Vystudovala Ostravskou univerzitu, filosofickou fakultu. (Má pedagogickou praxi.) Je odbornou asistentkou na VŠB pro tělesnou výchovu - horolezectví. Mezi její zájmy patří horolezectví, turistika, běh a četba. Od roku 2012 je instruktorkou skalního lezení a lezení na umělých stěnách.
více

 


Jan Mitka


Jméno Jan Mitka
E-mail honza@m-guide.cz
Telefon +420 739 920 526
Je studentem VŠB v Ostravě. Mezi jeho zájmy patří horolezectví, vysokohorská turistika, cyklistika a lyžování. Od roku 2012 je instruktorem skalního lezení a lezení na umělých stěnách.
více

 


Anna Havelková


Jméno Anna Havelková
E-mail anna.havelkova@m-guide.cz
Telefon +420 721 093 751

více