Reference

Zde můžete napsat své poznatky z našich kurzů. Předem Vám za ně děkujeme.

Zde si můžete také přečíst reakce našich klientů na již proběhlé kurzy.

 

Vložit příspěvek

 


Michal
Horolezení v horách - pokročilí
23. 5. 2023, 14:56

Nakurzu vícedékovích cest jsem se s Miguelem a Honzou bezpečně naučil potřebný základ pro lezení sportovních vícedélkovích cest a komunikaci se spolulezcem, tak jak je v popisu ke kurzu. Víkend byl ve znamení dobré nálady a pěkného počasí. Kurz je pro každého, kdo se chce metodicky správně naučit jištění a celkový pohyb v horách. Oběma instruktorům děkuji za nabyté znalosti a zkušenosti. Michal
Martin
Základy horolezení na skále - Velký Rabštejn
23. 5. 2023, 8:53

Pro mě první skalní lezení a super zážitek. Instruktoři zajistili, kromě dobré atmosféry i to, že se nám základní postupy zautomatizovali, pomocí opakovaných nácviků na trenažéru. Kdo přemýšlí, doporučuji nepřemýšlet a jít do toho.
Efka (efka2110@gmail.com)
Zaklady horolezeni na skale Velky Rabstejn
22. 5. 2023, 12:37

Vikend s Miguelem a Honzou na Rabstejne byl paradni volbou pro zacatecnika, ktery dosud lezl pouze na stene. Program mel hlavu a patu, dovednosti na sebe logicky navazovaly a vse jsme si pak pod dohledem a prakticky vyzkouseli. Atmosfera uplne na pohodu, zazemi stylove. Uz se tesim na navazujici kurz. Diky ????
Michal a Alča
Základy horolezení na skále a Horolezení v horách - pokročilí
22. 5. 2023, 11:52

Byli jsme na základním skalním kurzu i následně na Hohewandu. Oba kurzy na sebe hezky navazují. To co jsme se naučili rozhodně využijeme. Oba instruktoři jsou chlapi do nepohody a pokud se někdo ze začátku bojí, tak s nimi nemusí :-) Děkujeme a DOPORUČUJEME.
Vítek (vit.pospisil08@gmail.com)
Základy horolezení na skále - Velký Rabštejn
22. 5. 2023, 8:35

Na kurz jsem šel jako úplný začátečník hned po lezeckém kroužku na stěně taktéž s Miguelem. Těch nových informací a dovedností je hromada, ale díky práci instruktorů jsem to v pohodě pobíral. Super zážitek a účel splněn - stálo to za to, všem co váhají mohu jen doporučit!
Marek (marek.hok@gmail.com)
Jordánsko 5/2023
8. 5. 2023, 6:17

Týden v Jordánu s Miguelem a partou byl úžasný. Pro mne první trip s Miguelem. Organizace akce na jedničku, za to klobouk dolů. Ohromná rozmanitost aktivit od turistiky v kaňonech Wadi Rum, šnorchlování v Rudém moři, canyoning v Wadi Mujib až po videomapping pokladnice v skalním městě antické Petry. Ubytování ve Wadi Rum v kempu od místního beduina Aliho luxusní. Ostatní ubytko taky paráda. Za mne velká pohoda, krásné zážitky a pár nových přátel. Díky Migueli!
IvKo (Iwonek76@gmail.com)
Jordánsko
5. 5. 2023, 6:35

Moc díky ????????????, Miguelovovi za nevšední týdenní zážitek po Jordánsku. Jsi skvělí průvodce a fajn borec. Ani po týdnu jsem ještě nevstřebal, co jsem všechno zažil. Když bude příležitost, rád zase s tebou někam pojedu....
Jana (koprivova.jana1@gmail.com)
Seznámení se skialpem
22. 2. 2022, 8:00

Miqueli, Honzo, děkujeme Vám za super sobotu na horách. Moc jsme si to užily, snad Vy s námi také. Všem mohu vřele doporučit a mluvím za sebe, už jsme byly podruhé, tudíž vše bylo na jedničku. Díky a příští rok naviděnou. Jana
Aleš (alesg33@seznam.cz)
SKIALP JESENÍKY 18.2.2022
20. 2. 2022, 15:42

I my se připojujeme k pochvalným referencím na akce s Miguelem. Skialpová "vycházka" na Praděd pro mírně pokročilé začátečníky byla určitě přínosem a počasí, co si Miguel objednal na vrcholové partie, taky nemělo chybu :-)).Díky!
Tomáš
Ledolezení v Tatrách
16. 2. 2022, 14:00

Migueli, díky za parádní kurz ledolezení v Tatrách. Jako vždy perfektní zajištění kurzu, velmi výstižné a důležité informace o lezení v ledu i pohybu v zimních horách, jsi skvělý instruktor. Díky za Tvůj klid, ochotu a trpělivost. Opět jsem od Tebe dostal zkušenosti, které jen tak někde člověk nezíská. Díky moc. Tom
Jakub
Ledolezeni v Tatrách
15. 2. 2022, 14:27

Skvěle vedený kurz v Tatrách se vším co k tomu patří. Díky za parádní zážitky a spoustu informací. Rád se zúčastním dalších akcí, rozhodně to stojí za to.
Maja a Kamča (maj.mrazova@gmail.com)
Skialpy kurz pre začiatočníkov Lysá hora
28. 1. 2022, 19:19

Ďakujeme za profi, vtipný a kamarátsky prístup. Určite doporučujeme, všetkým ktorí, chcú okúsiť tento šport. S Miguelom ste v tých správnych rukách.
Jan Kubatý (jan.kubaty@hyundai-motor.cz)
Lysenka Skitouring 23 ledna 2022
24. 1. 2022, 8:38

Migueli klobouček!!!Kurz hodnotím velice kladně, předčil naše očekávání. Reference byly, že to bude dobré, ale v reálu to bylo ještě o pár levelů výše. Užitečné informace všeho druhu, praktické ukázky a zkoušky přímo na svahu, skvělá nálada ;-) Nemělo to chybu s bonusem mnoha kladných bodů (i přes pád ve volném terénu) u manželky, která kurz dostala jako dárek. No Pain, No Gain Díky a prašanu zdar
Martina
Seznámení se skialpem Jeseníky_indiCOVIDUální kurz ve spolupráci se SKI Klepáčov
23. 2. 2021, 22:32

Migueli a Honzo, děkujeme za super den. Ski touringu na trase Červenohorské sedlo - Praděd a zpět jsme si s Vámi maximálně užily. A za mě dávám deset bodů s deseti, prostě spokojenost. Všem, které láká vyzkoušet ski alpy a dostat spoustu dobrých rad a informací od těchto dvou zkušených "Pánů", opravdu kurz doporučuji. Užijete si to stejně jako my, holky... jen nezapomeňte na helmy ;-)
Jirka (syslo@email.cz)
Seznámení se skialpem pod křídly Ruma Sportu a instruktorů agentury M-guide
28. 1. 2020, 14:29

Moc děkujeme oběma instruktorům. Kurz 26.1.2020 byl opravdu super. Coby úplní začátečníci jsme se dozvěděli všechno potřebné a ještě něco navíc! Žádná zbytečná omáčka, ale vše k věci :-) Teď už jen nakoupit výstroj a vyrazit...
Markéta Kusajda Rožanská
Skialp na Lysé :o)
26. 1. 2020, 16:48

Velké díky Miguelovi a Honzovi, kteří v sobotu obohatili naše životy nááádherným zážitkem na akci "skitour Lysá hora". Nemalý dík patří také počasí, které bylo naprosto dokonalé. Kusajda, Simča, Kačka, Eliška a Česťa
Miguel
19. 1. 2020, 21:39

Ahoj,dekujeme vsem za recenze. Jen pro jistotu : nejsme guidi, ale instruktori lyzovani a skialpu. Na Guidy by jsme museli byt jini borci. Tak brzy navidenou na horach Miguel
Janča Novotná (janiknovotna@post.cz)
Skialpy s Rumáčem :)
19. 1. 2020, 21:03

Dost dobrý! Pro moje beskydské začátky ideální akce :) Moc chválím naše guidy Miguela a Honzu a velké díky za jejich rady bez obalu a k věci....:) Navíc začínat a končit u PePeho....co víc si přát :) Možná jen trochu více sněhu...ale “nebuď plačka” , choď víc do hor a snad někdy zase, díky!
Jakub
Základy horolezení na skále
10. 5. 2019, 19:12

Absolvoval jsem základy lezení na skále na Rabštejně s instruktory Miguellem a Honzou a bylo to super. Oba jsou to zkušení instruktoři a celou dobu jsem se cítil bezpečně. Doporučuji.
Aneta
Seznámení se skialpem pod křídly Ruma Sportu a instruktorů agentury M-guide
30. 1. 2019, 13:27

O víkendu jsem absolvovala kurz seznámení se skialpem a jsem nadšená. Ráno jsme si půjčili vybavení v Ruma Sportu, od trochu svérázného, ale v hloubi duše jistě hodného, chlapíka :-) Následovala teoretická příprava v příjemném prostředí kavárny Ostravický dvorek (určitě stojí za návštěvu). Instruktoři jsou správní horalové, kteří vás rozhodně nebudou vodit za ručičku :-) tím chci říct, že vám dají spoustu informací a dobrých rad, ale také prostoru pro to vypořádat se s lyžemi sami, což je super! Byla to prostě pecka. Všem moc doporučuju a M guide děkuji za super akci.
Jarynek
Seznámení se skialpem pod křídly Ruma Sportu a instruktorů agentury M-guide
30. 1. 2019, 10:02

První kroky na skialpech jsme se rozhodli udělat pod taktovkou někoho kdo nám řekne veškeré potřebné věci a my pak s klidným svědomím mohli jít vlastní skialpovou cestou … toto vše tento kurz naplnil. Z obou instruktoru šla cítit zkušenost a praxe, nešlo o knižní teoretiky :) kurz byl supr zážitek a nasátých informací si vážím a určitě použiji
Michal
Seznámení se skialpem pod křídly Ruma Sportu a instruktorů agentury M-guide
21. 1. 2019, 19:18

Už dlouho jsem chtěl skialpy vyzkoušet, avšak pořád jsem se přihlásil na sobotní kurz, kdy se nám ujali Miguel s Honzou a vyklubala se z toho parádní akce. Kluci nám dali povědomí o tomto sportu a taky řekli spousty, pro mě, zajímavých věcí. Už se těším, až na skialpy vyrazím znovu. Díky moc chlapi!
Katka (katkakay@seznam.cz)
Seznámení se skialpem pod křídly Ruma Sportu a instruktorů agentury M-guide
21. 1. 2019, 14:00

Nikdy jsem na tom nestála. Pecka akce, díky níž jsem se lecčemu přiučila. Zdolání Lysé hory byla třešinka na dortu. Cesta dolů pro lyžaře, co mají rádi modré sjezdovky se dala zvládnout. Už se těším, na další výlet. Je to návykové a akci doporučuji všemi deseti, je dobré se učit od těch, co opravdu umí....DÍKY :-)
Alena
Via ferrata v okolí Hoher Dachstein
20. 8. 2018, 17:04

Ferraty jsem zvládla jako absolutní začátečnice díky vydatné pomoci Honzi a Miguela. Byl to náročný, ale nezapomenutelný víkend. Díky
Tomáš
Základy lezení na skalách
15. 5. 2018, 10:15

Zkušení instruktoři a kvalitní metodika výuky. Nutnost pro začátečníky. Nejen, že jsem se naučil techniku, ale hlavně získal jistotu v sám sebe na skalách. Díky chlapi!
Onidra
Ledolezení ve Vysokých Tatrách 2 POKROČILÍ
12. 2. 2018, 10:52

Výborné lezení a zkrácený lavinový kurz pod skvělým vedením! Moc jsem si to užil, i když nám TV Markíza obsadila hned první led ;-) Hodně mi to dalo... Díky moc!
Vojta (v.tanistra@seznam.cz)
Seznámení se skialpem pod křídly Ruma Sportu
11. 2. 2018, 16:01

Naprosto úžasný začátečnický kurz pro seznámení se skialpem. Dozvěděl a vyzkoušel jsem si všechny potřebné věci pro výstup i sjezd na skilpech. Mnoho užitečných rad dobrá atmosféra a zkušení instruktoři. Naprostá spokojenost :)
Hanka a Rosťa
http://www.m-guide.cz/akce/skialpining/skialplysa 10.2. 2018
11. 2. 2018, 14:25

Včera jsme se zúčastnili kurzu seznámení se skialpy na Ostravicí a byli jsme naprosto nadšeni. Organizace i instruktoři úplně super, všem vřele doporučujeme.
tom podešva
Rabštejn - Základy horolezení na skále 8-10.září 2017
11. 9. 2017, 21:17

Kdo chce začít lézt skály, kdo chce lézt bezpečně, kdo rád hory, večer pivko a saunu, ať se zúčastní, nemá to chybku ;)
Dušan a Karolína (dusan.mikulec@novatronic.cz)
Rabštejn - Základy horolezení na skále 02-04.06.2017
5. 6. 2017, 15:04

Perfektní kurz, po lezení na stěně je to další krok, který by se bez kurzu asi zvládal těžko. Moc díky instruktorovi Honzovi, který uměl vše srozumitelně vysvětlit a podat zábavnou formou. Vřele doporučuji všem!
Roman (romanbundil.rb@gmail.com)
Rabštejn- základy horolezení 12-14.5.2017
19. 5. 2017, 10:48

Moje první skály a seznámení s horolezením více než jen uvázáním osmičkového uzlu. Báječné prostředí, Miguel -zkušený a vtipný instruktor, michelinská kuchyně a konstatování, že víkend neměl chybu. Kdo ještě přemýšlí , tak už nepřemýšlejte:) Migueli díky, bylo to super:)Už se dívám , kam příště:)
Dr. Horec
Ledolezení v Tatrách 2/2017
13. 2. 2017, 21:12

Perfektní akce, atmoška i prostředí. Díky profesionálním instruktorům se již technicky nemám co zdokonalit. Přesto se moc těším na další akci. Díky borci, byli ste super... :-)
Petr (Axmann.p@seznam.cz)
Ledolezeni Tatry únor/dva_sedmnact
13. 2. 2017, 20:52

Me první Tatry,me první ledolezeni.Ackoliv jsem nevěřil žádné te věci co jsem měl na sobě pripnute,tak jsem věřil na 100% instruktorum Miguelovi a Peterovi.Oba borci maximální profici.Opravdu super zážitek,děkujem chalani.
Olaw
Ledolezení ve Vysokých Tatrách 10 - 12.2 2017
13. 2. 2017, 17:54

...profesionální přístup,nádherné prostředí,luxusní počasí a kopec srandy. Ale hlavně ty hlášky :D "Petře, tady to slaníme ne? Přece se tady nebudeme s něma j...t" prostě nevíííc :D Máte 10bodů jako v přostřeno ,-) Díky BORCI!!!!!
Petr Ševčík (sevcikpe@gmail.com)
Seznámení se skialpem 28.1.2017
1. 2. 2017, 10:00

Poprvé na skialpech ve výstupu na Lysou bylo super ! Vše proběhlo, jaxme předpokládali a dokonce bylo objednané i nádherné počasí :-) Instruktor Honza perfektní, vše vysvětlil, dával praktické tipy...Zkrátka všem doporučuji ! Naši sportovní kamarádi jsou načati na další výzvu. Moc díky !
Kateřina V.
Seznámení se skialpem 22.1.2017
24. 1. 2017, 8:56

Pěkná akce pro začátečníky ! Dozvěděli jsme se vše co je potřeba abychom si mohli výšlap maximálně užít. Hodně informací, fajn instruktoři a úžasné počasí ... Každopádně mám nový sport, který mne nadchl. Děkuji za úvodní lekci a těším se na další akci pod hlavičkou M-guide
Martin Halík (balikcz@gmail.com)
Seznámení se skialpem 21.1.2017
23. 1. 2017, 19:02

Skvěle připravená akce. Profesionální přístup jak k výuce, tak k samotnému výstupu. Šel jsem poslední, protože jsem pomalý a jeden z instruktorů šel pořád se mnou. Super spokojenost.
Zdeno
Podzimní lezecký kemp na Hvaru 26. 9. 2016, 16:53
27. 9. 2016, 11:00

Úžasná lokalita, skvělé počasí, bezva parta lidí a k tomu všemu skvělý přístup při řešení případných komplikací a nadšení organizátora - to vše je zárukou nezapomenutelného zážitku, který mohu jenom doporučit.
Verča alias Ibalgin
Podzimní lezecký kemp na Hvaru
26. 9. 2016, 16:53

Po prekonaní vesmírneho spiknutia na začiatku cesty,sme nakoniec dostali možnosť ochutnať kúsok raja vytesaného do skaly :) Boli sme sa na chvíľu objaviteľmi, začínajucími vinármi a samozrejme lezcami. Za krásne a intenzívne spomienky ďakujem Miguelovi (kamarátovi, inštruktorovi a nadšenému organizátorovi, ktorý sa vie o svojich ľudí postarať za všetkých okolností). :*
Jana a Lukáš
Vícedélky na Hohe Wandu
3. 7. 2016, 22:38

Akce se nám líbila. Hezké místo, příjemná atmosféra, lezení tak akorát a moře užitečných informací k tomu. Díky všem instruktorům za organizaci.
Veri (hodanova.verca@gmail.com)
Hohewand
24. 6. 2016, 8:56

Dobrá parta, fajn instruktor, super zážitek.. Naše první ferratová zkušenost,ale určitě ne poslední.. Vřele doporučuji :)
Pene
Vicedelky Hohewand
24. 6. 2016, 6:44

Bylo toho hodně na vstřebání, ale užitečné a dobře podané od strýčka Miguela i ostatních instruktoru. Ted, už jen opakovat a opakovat na skalách :)
Radko Kozakovic (rarasek16@gmail.com)
Hohe-wand
1. 6. 2016, 9:27

Pekna akcia, fajn polezenie, v nasom druzstve ideálny parták-instruktor Miguel:D za mna by to chcelo mozno troska viac casu na vstrebanie niektorých veci ale inak na pohodu:D za krátkost casu dávam 1-...a urcite sa vzdy rad stretnem a pojdem polozit, Chalani díky za pekný víkend Radko
Petra Neubertová
Základy horolezení na skále Rabštejn 21.-22.5.2016
24. 5. 2016, 19:05

Úžasný výkend strávený se skvělou partou.Byla to super zkušenost.Získali jsme plno teoretických i praktických informací.Už teď se těšíme na další akcičky z M-Guide. Děkujeme instruktorům Migueli a Honzovi za jejich trpělivost :)
Hynek Sadovský (sadovsky.h@gmail.com)
Základy horolezení na skále Rabštejn 13.-.15.5 2016
16. 5. 2016, 17:23

Výborná akce, vše zařízené a bezproblémové. Instruktoři pohodoví a zkušení, vše názorně vysvětlili a ukázali, celkově se o nás dobře starali. Úžasná pohoda a skvělý zážitek, zároveň velmi informačně "výživný" kurz, který by měl absolvovat každý začátečník, který chce bezpečně lézt.
Ivo (vonhovic@seznam.cz)
Kurz ledolezení ve Vysokých Tatrách (4.-6.3.2016
8. 3. 2016, 17:07

Super akce, ikdyz pocasi moc nepralo, uzili jsme si to na 100%. Jak Miguel tak Padouch jsou velmi zkuseni instruktori a dokazali si poradit i s tou nejzaludnejsi otazkou co se ledu tyce. Vysledkem byl ultimatne prozity vikend. Diky
Ibalgin
Kurz ľadolezenie vo VT 4.-6.3.2016
8. 3. 2016, 16:18

...čo viac si človek môže priať!!! Super partia, úžasní inštruktori po každej stránke,boj s ľadom a mixom a k tomu veľa cenných informácií. Ďakujem chalani, bolo perfektne. :D
Ondra
Kurz ledolezení ve Vysokých Tatrách (4.-6.3.2016)
7. 3. 2016, 14:09

Skvěle zorganizovaná akce. Výborné lezení jak na ledu, tak v mixu. Zaučili jsme se bezpečně slaňovat s prusíkem, základní uzly, vrtat hodiny - vše skvěle a srozumitelně vysvětleno. Miguel je prostě nejlepší instruktor! :-)
Verča (v.otypkova@seznam.cz)
Dachstein aneb " The first challenge accepted " SOUKROMÁ AKCE v termínu 17.07.2015 - 19.07.2015
27. 7. 2015, 9:33

Perfektně zorganizovaná akce plná těch nejlepších zážitků ať už na feratě, nebo mimo ni. Super počasí, krásné výhledy, koupání v průzračných jezerech, akční výstupy, sestupy, postupy, slaňovánít,... Instruktoři galantní a vtipní, vždy ochotni naučit, pomoci, vysvětlit, podpořit, hecnout. Prostě dokonalost sama, na kterou nikdy nezapomenu. Rozhodně si to brzy zopáknu. Díky moc. V.
Leona Maťhová
Dachstein aneb " The first challenge accepted " SOUKROMÁ AKCE v termínu 17.07.2015 - 19.07.2015
24. 7. 2015, 17:02

Poprvé na ferratě, super zážitek. Naprostá spokojenost s programem - kluci instruktoři nám vybrali zážitkový ferraty s krásnejma výhledama, nad vodou, v soutězce, dokonce jsme si vyzkoušeli slaňování a nechybělo ani koupání v úžasnejch jezerech. Občas sem měla sice nahnáno, ale skvěle se o nás starali, pomáhali, radili. Taky se mi líbilo info o možnostech jištění, karabinách, uzlech apod. Určitě to nebyly moje poslední ferraty!
Zdeněk Svoboda (zdenek.svoboda.had@seznam.cz)
Dachstein aneb " The first challenge accepted " SOUKROMÁ AKCE v termínu 17.07.2015 - 19.07.2015
24. 7. 2015, 16:51

Super akce, vyšlo nám krásné počasí ( no možná mohlo být i o pár stupňů méně). Byl jsem poprvé na ferratách a bylo to pro mě trošku náročnější, ale s podporou instruktorů jsem vše v pohodě zvládl. Akci můžu určitě všem doporučit.
Mirek Seidl
Ferraty v pohoří Rax Alpe pro Mediky "SOUKROMÁ AKCE"
16. 6. 2015, 19:29

Prima kurz, po kterém dokážete odhadnout své možnosti a nebojíte se na ferraty vyrazit sami, což je super. Program byl pestrý, kluci příjemní a bezpečnost 100%. Díky moc!
Kateřina Horáková
Ferraty v pohoří Rax Alpe pro Mediky "SOUKROMÁ AKCE"
5. 6. 2015, 11:25

Naprosto boží víkend, nadupaný program, kluci super a nádherný hory, co si víc přát? Můžu jen doporučit ;-) Přežila jsem, i když jsem před tím viděla horolezeckou stěnu jen na obrázku ;-D
Přemek
Ferraty pro začátečníky Raxalpe a Hohe Wand
26. 5. 2015, 8:33

Koukám, že sem dlouho nikdo nic nenapsal, tak přidám čerstvou zkušenost - víkendovku na Raxalpe (AV Steig) a Hohe Wand (3 ferraty), 2x slaňování. Spaní v kempu, počasí jako na objednávku, žádná zranění, paráda.
Petr H.
Kurz lezení na Rabštejně
7. 10. 2014, 11:47

Co dodat... prostě super víkendová akce. Poprvé s M-Guide na akci a velice to splnilo mé očekávání. Během dvou dnů jsem získal hodně znalostí a osvojil jsem si základy lezení na skále, což mě hodně posunulo dopředu. Díky moc a brzy na viděnou.
Heda Ryčovská (heda.rycovska@gmail.com)
Solná komora - via ferrata
6. 10. 2014, 12:55

Ferraty v Solné komoře byly naší druhou ferratovou akcí s M-guide a zase můžu jen děkovat a chválit - vybrané trasy, organizaci celé akce i jednotlivých výšlapů. S Miguelem, Peťou i Jirkou se cítím bezpečně a věřím, že v dobrých rukou je i můj 13letý syn, když jezdí beze mě na základy horolezení na skále. Díky za skvělou podporu při posouvání osobních hranic! :-)
Michaela Kuzníková (kasingovamichaela@seznam.cz)
To nejlepší z Cortina d´Ampezzo
29. 7. 2014, 14:16

Má první akce s M-GUIDE a nepopsatelný zážitek. Poznala jsem skvělou partu lidiček a zažila věci, které na dovolené u moře rozhodně nezažijete. Kluci guidi měli vše skvěle zorganizované, žádné počasí pro ně nebylo překážkou Veselý obličeja za to jim chci ještě jednou poděkovat. Poprvé jsem si vyzkoušela lezení na skále, což ve mně vyvolalo touhu, zkusit si to znovu. Už jsem přihlášená na další akci i se svým 12-letým synem. Kdo rád poznává nové věci a nebojí se nových výzev, ať neváhá. Mohu jen doporučit. Děckááá doufám že se brzy, zase někde potkáme!!!!
Josef Szturc (szturc@volny.cz)
To nejlepší z Cortina d´Ampezzo
28. 7. 2014, 17:56

neuvěřitelná akce, lidi a guides! Akce M-guide obzvláště doporučuji při oslavě životního jubilea - bez omezení věku. obávám se, že jsme se neviděli naposled :-)
Jana Sýkorová
To nejhezčí z Cortina d´Ampezzo 2014
15. 7. 2014, 12:48

Má první akce s M-GUIDE a vlastně první Ferratování a jsem MEGA nadšená :-) Sešla se super parta, rozmanité počasí a spousta skvělých zážitků poslalo tuhle akci ještě o level výše než jsem čekala, vlastně tak o dva :-D Děkuji guidům, byli jsem skvělí! :-)
Jiří Slíva (j.sliva@email.cz)
Základy horolezectví Blatiny
15. 7. 2014, 10:30

S M-Guide jsem jel po druhé a už se těším na další super akce :) Základy horolezectví, které jsem teď absolvoval byli pro mě přínosem ikdyž už mám něco odlezeno. Můžu doporučit Miguel s Peťou a ostatními ví jak zaujmout a naučit vše co je potřeba :)
David Š.
Základy horolezení na skále
18. 6. 2014, 20:31

V Blatinách skvělá akce "základy horolezení na skále" kde jsem se já a myslím že i ostatní účastníci kurzu posunul hodně dopředu v lezení a ve svých znalostech. Osobně bych M-guide doporučil všem, a určitě s nimi rád zase vyrazím někam do přírody. :-)
Hana Kučerová (slavna.hana@email.cz)
To nejlepší z Cortina d´Ampezzo
24. 7. 2013, 9:25

Jako vždy se ukázalo, že akce M-guide jsou prostě úžasné. :-) Pro mne to byl comeback do Dolomitů po pěti letech a díky Peťovi a Miguelovi jsem poznala tyhle krásné hory nejen jako turista, ale i jako "ferraťák" a trochu i lezec. A i když jsem na tom nebyla zdravotně zrovna nejlíp, díky skvělé bandě jsem si hory maximálně užila i tak. Víc takových akcí! Už se nemůžu dočkat v září na Triglav. :-)
Martin Kostka
Raxalpe a Hohe Wand
17. 6. 2013, 8:55

S Miguelem a Petrem jsme vyrazili na začátečnický kurz via ferrata do Raxalpe. První den jsme se seznámili se základy lezení po ferratách a druhý den se - jak nám byli slibováno - postavili výzvě v podobě HTL Steig. Společně s přítelkyní jsme si mysleli, že pomyslným vrcholem letošního roku pro nás byl trekking v Nepálu, ale až s Miguelem a Peťou jsme objevili nové dno našich sil. Nejen jako vůdci, ale jako společníci jsou tito dva skvělí. Můžu jen doporučit. Na základě zkušenosti z ferrat vyrážíme s M-guide ještě letos na Triglav... Co dál, to se ještě uvidí ;)
Filip Zelí Zelenka (zeliho@seznam.cz)
Vysoké Tatry sněžnice skialpy mačky a cepíny :-)
3. 4. 2013, 17:19

Super akce, původní plán nevyšel (jeden den na Rysy a druhý den pokus o Vysokou) ale náhradní bohatě postačil, dostali jsme se na chatu pod Rysy, tam neplánovaně přespání, druhý den ráno, kdy cesta na kousek vzdálený záchod trvala několik minut v mlze a větru jsme zavrhli výstup nahoru a zvolili jsme sestup, který byl ze začátku velice veselý (viditelnost do 20metrů, nárazový vítr, krupicové sněžení)a kousek od popradského plesa jsme si jestě trošku zablbli se zimním vybavením. + perfektní vedení Miguela a Ládi + rychlokurz zimního a lavinového vybavení + zapůjčení vybavení, doprava, naplánování za super cenu + informovanost o počasí, lavinovém nebezpečí, možnostech přespání + několik variant, které se měnili dle stavu počasí a hlavně stavu výletníků Díky za super akci, jel bych okamžitě a hned a znovu

 


Array

Název akce
Jméno *
Email
Text *
Vypočti: